Inteligentne odkurzacze EZVIZ RC3 i RC3 Plus już dostępne na polskim rynku

EZVIZ, światowy lider w rozwiązaniach smart home, przedstawia  niezwykle korzystną ofertę na swój inteligentny robot sprzątający RC3. Seria RC to przyjazne środowisku roboty sprzątające, charakteryzujące się trzema różnymi trybami sprzątania, kompaktowym rozmiarem, a także obudową z ekologicznych materiałów. W dniach 16-31.10 nowy odkurzacz RC3 można nabyć w niezwykle przystępnej cenie: 499 zł.

Rozwiązania smart home, a w szczególności te dedykowane utrzymaniu porządku, stają się obecne niemal w każdym mieszkaniu. Marka EZVIZ podążając za tym trendem, oferuje w katalogu swoich produktów urządzenia dostępne dla każdego w zależności od preferencji oraz dostępnego budżetu. Z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach o nieco niższych możliwościach budżetowych, EZVIZ wprowadził na rynek swoje ekologiczne produkty EZVIZ RC3 oraz RC3 Plus stworzone z myślą o domowym komforcie.

EZVIZ RC3, inteligentny robot odkurzający wykonany z ekologicznych materiałów

EZVIZ RC3 to jeden z najbardziej funkcjonalnych robotów sprzątających ze średniej półki cenowej. Urządzenie za sprawą swojej kompaktowej budowy sprawnie i zgrabnie porusza się po domu, a dzięki dużej mocy ssania i prostemu sterowaniu gwarantuje skuteczne czyszczenie. Wbudowany zbiornik na kurz o pojemności 800 ml sprawia, że robot ten jest nieocenionym pomocnikiem w sprzątaniu, zwłaszcza jeśli w domu przebywają zwierzęta gubiące sierść.

RC3 posiada moc ssania do 2700 Pa i jest przeznaczony do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg twardych, pochłaniając śmieci, zabrudzenia i sierść zwierząt domowych. Dzięki wbudowanemu czujnikowi rozpoznającemu typ podłogi odkurzacz wykrywa rodzaj nawierzchni, w tym dywany w czasie rzeczywistym. Jego duże koła umożliwiają mu pokonywanie 2-centymetrowych krawędzi i poruszanie się po wykładzinach dywanowych bez najmniejszego wysiłku. Ponadto, znajdując się na wykładzinie, RC3 automatycznie zwiększa moc ssania, aby dokładniej pozbierać ukryte w niej zabrudzenia czy paprochy.

Odkurzacz EZVIZ posiada również wbudowany żyroskop i wykrywanie podczerwieni. Dzięki temu płynnie porusza się po domu, omijając przeszkody, takie jak kosze na śmieci, skarpetki czy krzesła. Potrafi przekraczać progi o wysokości do 20 mm, umożliwiając swobodne poruszanie się po różnych pomieszczeniach.

W trosce o środowisko

Kontynuując swoją misję zrównoważonego rozwoju EZVIZ Green, marka wprowadza do swojego portfolio produkty wyprodukowane z materiałów z odzysku – takie jak roboty sprzątające z serii RC. Do stworzenia spodu pojedynczego odkurzacza RC3 wykorzystano 16 butelek z tworzywa sztucznego, dając im w ten sposób „nowe życie”. Warto również dodać, że część przychodów uzyskiwanych ze sprzedaży robotów jest przeznaczona na sadzenie drzew i wsparcie lokalnych farm w ramach specjalnego Globalnego Programu Zalesiania EZVIZ. We współpracy z renomowanym partnerem ekologicznym Treedom, platformą specjalizującą się w sadzeniu drzew, EZVIZ już teraz sadzi średnio dwa drzewa dziennie.

W dniach 16 – 31 października w oficjalnym sklepie producenta na Allegro, można nabyć EZVIZ RC3 za niezwykle atrakcyjną cenę 499 zł! To okazja, której nie możesz przegapić. Niech EZVIZ RC3 odciąży Cię od rutynowych obowiązków sprzątania, pozwalając Ci skupić się na tym, co naprawdę się liczy.

Fotografia i grafika

W największym skrócie grafik komputerowy to osoba, która zawodowo zajmuje się opracowywaniem elementów wizualnych przy pomocy techniki komputerowej. Przedstawiciele tej dziedziny są więc połączeniem artysty  (ostateczny efekt ich pracy jest wynikiem inwencji twórczej) i informatyka (grafik komputerowy nie maluję pędzlem – jego narzędziem są skomplikowane programy i algorytmy). Mimo, że ostateczny efekt zawsze wynika  z procesu twórczego, kontrahent grafika ma kluczowy wpływ na tworzone dzieło. To właśnie jego wytycznymi kieruje się grafik podczas swojej pracy.

Podobnie jak w przypadku innych zawodów, tak i wśród grafików komputerowych wyróżniamy wiele specjalizacji. Każda z niech jest odpowiedzią na inną potrzebę rynku. Każda z nich wymaga nieco innych umiejętności. W ramach każdej z nich używa się nieco odmiennego oprogramowania i sprzętu. Mimo, iż z każdym rokiem pojawiają się nowe specjalizacje, istnieją kategorie ogólne, do których można przyporządkować większość przedstawicieli tego zawodu.

Grafika komputerowa od wielu już lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, ponieważ osoby, które posiadają w tej materii odpowiednie umiejętności i wiedzę, z sukcesami odnajdują się na rynku pracy. Jak się jednak okazuje, praca grafika komputerowego tylko z pozoru wydaje się prosta, w praktyce jednak jest związana z koniecznością funkcjonowania pod presją czasu, a jednocześnie zachowania jak najwyższej jakości. 

Najprościej tłumacząc, grafik komputerowy wykonuje zawód z pogranicza twórczości artystycznej oraz informatyki. Co do zasady, pracuje on z wykorzystaniem komputera oraz innych rozwiązań technologicznych, w tym np. tabletu graficznego. Jak zostać grafikiem komputerowym - wiele osób zadaje sobie to pytanie. Czy konieczne jest wykształcenie w tym kierunku lub może wystarczy ukończony kurs grafiki komputerowej? Niestety, nie ma idealnej odpowiedzi na te pytania, ponieważ wiele zależy od konkretnego przypadku. Oczywiście ukończenie studiów informatycznych czy artystycznych jest atutem, ale z całą pewnością o wiele ważniejsze od posiadania dyplomu wyższej uczelni są umiejętności, jakimi może pochwalić się dana osoba. Jeśli ktoś chce pracować w tym zawodzie powinien także zadbać o zdobycie doświadczenia oraz zbudować odpowiednie portfolio, które zwiększy jego szanse na zatrudnienie.

Rozwój technik informatycznych w znaczący sposób wpłynął na wiele zawodów. Jedną z profesji w dużym stopniu związanych z IT jest grafika. Programy graficzne są niezbędną bazą dla pracy grafików, co nie oznacza, że nie muszą się oni wykazywać podobnymi cechami, jak ich koledzy sprzed kilkudziesięciu lat. Nadal w zawodzie tym liczą się takie umiejętności jak: talent plastyczny, biegłość techniczna, skrupulatność, dokładność i jednocześnie – kreatywność.

Dobry grafik to osoba posiadająca niezbędny zasób umiejętności twardych i miękkich. Liczy się też jeszcze coś szczególnego – pasja – która nie tylko nie pozwoli popaść w zawodową rutynę, ale sprawi, że profesjonalny rozwój (a co za tym idzie – śledzenie szybko zachodzących w tej branży zmian) nie będzie niemiłą koniecznością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Grupa InPost partnerem Zalando we Francji
Next post Współpraca z freelancerem: jak wybrać najlepszego podwykonawcę?